Paintball

Paintball zyskał na popularności jako gra szkoleniowa wykorzystywana do team buildingu. W trakcie gry można bowiem wykształcić wszystkie umiejętności potrzebne na co dzień przy osiąganiu celów biznesowych. 

Paintball w szybki sposób podbudowuje wzajemny kredyt zaufania pomiędzy członkami zespołu zawodowego, pozwalający im w codziennej pracy na śmielsze podejmowanie ryzyka i decyzji prowadzących w ogólnym rozrachunku do sukcesu.

Paintball w naturalny sposób pozwala także na rozładowanie stresów nieuchronnie pojawiających się zwłaszcza w większych zespołach korporacyjnych, co wpływa na budowanie pozytywnych relacji.

Proponujemy różne scenariusze gier:

  • Zdobywanie flagi
  • Eksterminacja
  • Ochrona Prezydenta
  • Bunkier

Po zmaganiach w terenie proponujemy wspólne ognisko i odpoczynek przy rozgrzewającym trunku.

w skład oferty wchodzą:

jakie są koszty?

Koszty naszych usług eventowych są dostosowane w taki sposób, aby były opłacalne nawet dla małych i średnich przedsiębiorstw. W naszym gronie klientów znajdują się również firmy o niewielkich zespołach, które dzięki naszemu wsparciu mogą organizować niepowtarzalne imprezy firmowe. Jeśli jesteś zainteresowany(a) poznaniem kosztów usług eventowych dla Twojej firmy, prosimy o zamówienie bezpłatnej konsultacji poniżej i opowiedzenie nam o swojej sytuacji, którą chciałbyś/chciałabyś rozwiązać. Oferujemy również kompleksową obsługę oraz nasze specjalistyczne programy eventowe.

paintball impreza integracyjna
paintball impreza integracyjna

Zapytaj o:

Paintball – Impreza Integracyjna

TAK było

Tu zaczyna się przygoda

Jutra może nie być, nie czekaj.

ZOBACZ TAKŻE ...

wozy terenowe impreaz firmowa
Integracja Extreme

Off Road – Impreza Integracyjna

Impreza integracyjna typu off road to nie tylko ekscytująca przygoda, to również doskonała okazja do wzmocnienia relacji w zespole. Poprzez wyzwania terenowe i wspólne przeżycia, budujemy silniejsze więzi w firmie, co przekłada się na lepszą współpracę i osiąganie biznesowych celów.

WIęcej o evencie »
paintball imprezy firmowe
Integracja Extreme

Paintball – Impreza Integracyjna

Zapraszamy do zaplanowania niezwykłej imprezy integracyjne z grą w paintball! Nasza oferta to nie tylko ekscytująca rywalizacja, ale także doskonała okazja do budowania relacji i wzmocnienia więzi w zespole.

WIęcej o evencie »