Wodne szaleństwo

Morska bryza, wiatr we włosach i jazda! Przygotujcie się na ogromną dawkę adrenaliny oraz co najważniejsze – niezapomnianą zabawę, którą będziecie wspominać latami.

Ah, kto z was nie marzył o wodnym szaleństwie pełnym emocji i adrenaliny. Nic tak nie integruje jak wspólna zabawa na całego !

Do waszej dyspozycji możliwość wyboru następujących atrakcji:

  • Skutery wodne
  • Łodzie motorowe
  • Jachty morskie
  • Katamarany
  • RiBy
  • Parasailing
  • Narty wodne
  • Banan i pontony wodne

Na  brzegu zapraszamy na przygotowane sporty plażowe oraz do strefy leżakowania i chilloutu.

Dobierz elementy pasujące do Twojego zespołu pracowników a my przygotujemy dla Was dzień pełen morskich wrażeń!

w skład oferty wchodzą:

jakie są koszty?

Koszty naszych usług eventowych są dostosowane w taki sposób, aby były opłacalne nawet dla małych i średnich przedsiębiorstw. W naszym gronie klientów znajdują się również firmy o niewielkich zespołach, które dzięki naszemu wsparciu mogą organizować niepowtarzalne imprezy firmowe. Jeśli jesteś zainteresowany(a) poznaniem kosztów usług eventowych dla Twojej firmy, prosimy o zamówienie bezpłatnej konsultacji poniżej i opowiedzenie nam o swojej sytuacji, którą chciałbyś/chciałabyś rozwiązać. Oferujemy również kompleksową obsługę oraz nasze specjalistyczne programy eventowe.

Zapytaj o:

Wodne Szaleństwo – Imprezy Integracyjne

Tu zaczyna się przygoda

Jutra może nie być, nie czekaj.

Inne wydarzenia które mogą Cię zainteresować

orientering impreza firmowa
Imprezy Integracyjna

Geocaching – gra na orientację

Przyłącz się do naszej ekscytującej przygody w „Geocaching”, gdzie każde poszukiwanie to szansa na integrację i wspólną zabawę. Odkryj tajemnice ukryte w punktach kontrolnych i rozwiń umiejętności strategiczne Twojego zespołu w rywalizacji pełnej wyzwań.

WIęcej o evencie »
BUDOWLAŃCY IMPREZA INTEGRACYJNA
Imprezy Integracyjna

Wehikuł Czasu – Impreza Integracyjna

Odkryj „Wehikuł Czasu” – rewolucyjny program integracyjny, który przekształci Twój zespół. Buduj maszyny, zarządzaj budżetem, i rozwiązuj wyzwania, wzmacniając komunikację, pracę zespołową i kreatywne myślenie.

WIęcej o evencie »