Gry Miejskie dla Twojej firmy
Strategia, Zabawa, Integracja.

Rozwijaj Zespół, Odkrywaj Miasto

Zachęcamy do zapoznania się z naszą niezwykłą ofertą gier miejskich, które przeniosą Cię w świat pełen tajemnic i przygód. Każda gra zawiera unikalny rys historyczny, który urozmaica fabułę, a także oryginalne zagadki i różnorodne wyzwania, które nie tylko dostarczą świetnej zabawy, ale także umożliwią wzmocnienie relacji w Twoim zespole. Poprzez interaktywne zwiedzanie, uczestnicy będą mieli okazję odkryć historię w sposób wyjątkowy i angażujący. Nasza oferta to idealna propozycja na imprezy firmowe, które gwarantują profesjonalne przygotowanie i prowadzenie. Przekonaj się, jak możemy stworzyć dla Ciebie niezapomniane i wyjątkowe doświadczenie!

6 Kluczowych Korzyści: Jak Gry Miejskie wpływają na integrację pracowników

dowiedz się więcej o grach miejskich

POZNAJ NASZE SCENARIUSZE GIER MIEJSKICH

Gry Miejskie

Mobilna gra miejska

Odkryj nowy wymiar zabawy z naszą mobilną grą miejską! Przeżyj ekscytującą przygodę, rozwiązując zagadki i odkrywając tajemnice miasta. Czekają na Ciebie niezapomniane chwile i wyzwania

Czytaj więcej »

Gry miejskie

Gry miejskie cieszą się ogromną popularnością, ponieważ łączą aktywność na świeżym powietrzu z rozwijaniem umiejętności z zakresu pracy w zespole. Zabawa tego typu polega na wspólnym eksplorowaniu miasta lub innej lokalizacji w celu wykonywania kolejnych zadań, m.in. rozwiązywaniu zagadek czy szukaniu nagród. Chcesz zorganizować takie wydarzenie dla swoich pracowników? Sprawdź ofertę Hunter Extreme!

Gry miejskie jako element imprezy integracyjnej

Gry miejskie doskonale sprawdzają się w roli imprezy integracyjnej lub jako jeden z jej elementów. Uczestnicy biorący udział w takim wyzwaniu muszą ze sobą współpracować, dlatego w ten sposób uczą się komunikować się ze sobą oraz jeszcze lepiej wykorzystywać swoje umiejętności. Jest to doskonały sposób na zacieśnienie więzi pomiędzy członkami zespołu, rozładowanie napięć oraz po prostu dobrą zabawę.

Nie masz pojęcia, jaka gra miejska będzie najlepsza dla Twoich pracowników? Zorientuj się, jaka tematyka i forma najbardziej by ich interesowała. Oferujemy szeroki wybór zróżnicowanych propozycji, dlatego każdy znajdzie coś odpowiedniego. Chętnie doradzimy, który wariant najprawdopodobniej najbardziej przypadnie do gustu przyszłym uczestnikom. 

Popularne scenariusze gier miejskich

Proponujemy popularne scenariusze gier miejskich, polegające na m.in. poszukiwaniu bursztynowego skarbu, podążaniu śladami Heweliusza, poznawaniu historii Solidarności czy… przemierzaniu miasta na hulajnogach elektrycznych! Nasze portfolio uwzględnia różne preferencje i oczekiwania, tak by zawsze udało się zaangażować wszystkich uczestników. Organizacja takiego wydarzenia jest czasochłonna i nierzadko kosztowna. Nie musisz się tym wszystkim zajmować – postaw na gotowe, sprawdzone rozwiązanie. 

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami. Chętnie wszystko wyjaśnimy oraz przygotujemy wstępną wycenę. Podaruj swoim pracownikom możliwość wzięcia udziału w wyjątkowej grze miejskiej, przygotowanej i poprowadzonej przez profesjonalistów.