Droga do Wolności i Solidarności

Przenieśmy się do lat 80-tych, gdzie słowa takie jak Wolność i Solidarność wybrzmiewały utęsknione na ustach każdego Polaka. Cofnijmy się do czasów strajków i nielegalnych obrotów mięsem, gdzie oranżada lała się strumieniami, a w każdej uliczce wybrzmiewały „Mury” wykonywane przez stoczniowców. … 

Bądź na bieżąco:

Przenieśmy się do lat 80-tych, gdzie słowa takie jak Wolność i Solidarność wybrzmiewały utęsknione na ustach każdego Polaka. Cofnijmy się do czasów strajków i nielegalnych obrotów mięsem, gdzie oranżada lała się strumieniami, a w każdej uliczce wybrzmiewały „Mury” wykonywane przez stoczniowców.

Przygotowaliśmy dla Was bardzo polską grę, o jej czasach i realiach. Podążając historycznymi śladami pozwolimy Wam w pigułce poznać historię i symbolikę tego magicznego miejsca, jakim jest stare miasto Gdańsk.

Przedstawiamy Wam grę miejską, podczas której odwiedzicie charakterystyczne miejsca Gdańska, poznacie jego żywą historię i postaci, które czekać na Was będą we wskazanych na mapie punktach. Na lokacjach przygotowane są liczne zadania integracyjne, jak i zagadki. 

Po drodze napotykać będziecie listonoszy z przesyłkami od naczelnego PZPR-u, handlarzy „wszystkiego” na targowisku, symbolicznego Wałęsę oraz strajkujących robotników, którzy ułatwią Wam dojście do celu – uwolnij Polskę na nowo!

Dzięki tej zabawie nie tylko zobaczycie piękne miejsca, jak i poznacie ich historię – z nami wspaniale zintegrujesz zespół rozwijając w nich umiejętności pracy w grupie, dobrej i efektywnej komunikacji i wspólnego dążenia do celu.

w skład oferty wchodzą:

Zapytaj o imprezę integracyjną

Inne wydarzenia które mogą Cię zainteresować

WEHIKUŁ CZASU

wehikuł czasu Program imprezy integracyjnej w formie warsztatów w przestrzeni hotelowej lub na świeżym powietrzu. Idealne rozwiązanie na warsztaty integracyjne. Bądź na bieżąco: Facebook ZAMÓW

WIęcej o evencie »

WARSZTATY BĘBNIARSKIE

warsztaty bębniarskie Warsztaty bębniarskie to muzyczna metafora pracy zespołowej, a zarazem jeden z najskuteczniejszych i najbardziej uniwersalnych sposobów na integrację. Bądź na bieżąco: Facebook ZAMÓW

WIęcej o evencie »

Tu zaczyna się przygoda

Jutra może nie być, nie czekaj.