Wieczór Piracki

Zapraszamy do Tawerny pirackiej „Pod Rozdeptaną Meduzą”, gdzie rum leje się strumieniami, a zabawa trwa do białego rana!

Już od progu czekają cudowne dekoracje i klimatyczne stroje, a dodatkowa muzyka w tle sprawia, że czujemy się jak na prawdziwej pirackiej wyspie pełnej złota i przepychu.

Na powitanie gości Kapitan przygotował specjały pirackie – łyk “wody morskiej” dla przeczyszczenia krwi, haust dymu z pirackiej fajki oraz obowiązkowy TATUAŻ świadczący o przynależności do braci pirackiej. Następnie zaczynamy zabawę, podczas której czeka na Was moc atrakcji i niespodzianek!

Dla chętnych wstąpienia w szeregi bandy – przygotowano zadania specjalne:

  • Dary dla Kapitana,
  • Cumę na cel zarzucić,
  • Wyścig po złoto,
  • Złowić rybkę i wiele innych

Następnie przejdziemy do rytuału chrztu pirackiego, po którym będziecie mogli oddać się zabawie przy muzyce tanecznej do białego rana…

w skład oferty wchodzą:

piraci wieczór firmowy
integracja pirat

Tu zaczyna się przygoda

Jutra może nie być, nie czekaj.

Zapytaj o:

Wieczór Piracki

Inne wydarzenia które mogą Cię zainteresować

noc w kasynie imprezy dla firm
Imprezy Wieczorne

Wieczór w Kasynie

Dołącz do nas na niezapomnianą noc pełną ekscytacji i elegancji w naszym luksusowym kasynie! Nasza specjalna impreza „Wieczór w Kasynie” to idealna okazja, aby doświadczyć klasycznych gier kasynowych, od Blackjacka po Ruletkę, w otoczeniu pełnym stylu i wyrafinowania.

WIęcej o evencie »
imprezy integracyjne gatsby
Imprezy Wieczorne

Wielki Gatsby

Wieczór Elegancji i Luksusu. Przenieś się w czasie do epoki lat dwudziestych na niezapomnianą noc pełną wyrafinowanej rozrywki, tańca i tajemnic. Dołącz do nas na ekscytującą podróż w stylu Gatsby’ego!

WIęcej o evencie »