Wieczór Magii

Przedstawiamy Wam wieczór w magicznej krainie – czyli naszym codziennym świecie, ponieważ tak, jak postrzegamy rzeczywistość zależy tylko od tego, jak na nią patrzymy. Pamiętajcie również, że patrzeć nie oznacza widzieć, a dojrzeć to co niewidoczne jest sztuką wyobraźni. Samo patrzenie doprowadzi nas donikąd….

Bądź na bieżąco:

Miejsce dzisiejszego spotkania to pełne iluzji, zmienionej percepcji miejsce. To właśnie tutaj dzisiaj będzie okazja spojrzeć jak to, co na co dzień wydaje się nam zwykłym życiem, staje się pełną magii wspaniałą opowieścią o istnieniu.

Każdy krok w naszej krainie będzie zaskakiwał i bawił. Uczył i ogłupiał jednocześnie, ponieważ to, co zobaczycie nie uda Wam się już odzobaczyć.

Nie zabraknie również atrakcji dla każdego, kto chciałby zabrać ze sobą do domu choć trochę tego zwariowanego, magicznego świata. Specjalnie dla Was z naszych niezwykłych dłoni wyczarujemy przyszłość, a dzięki muzyce, dekoracjom i atmosferze w sali zatrzymamy dla Was czas, abyście mogli się bawić i bawić na najlepszej imprezie świata !

w skład oferty wchodzą:

IMPREZY FIRMOWE WIECZÓR MAGI
IMPREZY DLA FIRM MAGIA

Zapytaj o imprezę integracyjną

TAK było

ZOBACZ TAKŻE ...

Tu zaczyna się przygoda

Jutra może nie być, nie czekaj.