WARSZTATY JOGA

Warsztaty Jogi to skuteczna forma dbania o kondycję i dobre samopoczucie.

Bądź na bieżąco:

Joga to skuteczna forma dbania o kondycję i dobre samopoczucie.

Najlepszy wpływ na rozwój firmy daje zwiększenie motywacji do pracy, a za tym idzie oczywiście ich pewność siebie i efektywność ! Oprócz zgranego zespołu bardzo istotną kwestią jest też koncentracja, samokontrola i panowanie nad ruchami, emocjami i nerwami.

Warsztaty Jogi pokażą jak ważne i proste jest, aby zmniejszyć stres uwalniając swoje ciało „unosząc” się nad ziemią. Oprócz spokojnej głowy zadbamy też o nasz organizm pokazując jak ważna jest elastyczność, pozbywanie się napięć i rozluźnienie całego ciała. Za tym oczywiście idzie zapomnienie o bólach reumatycznych, bólach pleców.

Dodatkowym atutem jest panowanie nad własnym oddechem. Nic tak nie łączy jak wspólna cisza i czysta głowa.

Zajęcia jogi przygotowane są zarówno dla doświadczonych jak i początkujących uczestników dopasowując się indywidualnie pod możliwości grupy.

Możliwość organizacji spotkania przy dźwiękach rdzennych instrumentów tj didgieridoo oraz gongów i mis tybetańskich. 

Na imprezę zaprasza nie kto inny, jak sam Gatsby! Podczas imprezy w wytwornym klimacie lat 20-tych, przeniesiemy się na jedną noc do posiadłości Jaya Gatsby’ego – nowojorskiego milionera znanego z wystawnych przyjęć.

Podczas niezapomnianej nocy uczestnicy imprezy zaznają przepychu, bogactwa i splendoru swego wielkiego gospodarza. 

Wytwornie ubrani goście, modne w latach 20-tych kreacje, barwne rewie taneczne, deszcz konfetti, porywająca do tańca muzyka, konkursy z nagrodami i wiele innych atrakcji, to wszystko czeka na gości którzy stawią się na przyjęciu u Gatsby’ego!

w skład oferty wchodzą:

TAK było

Inne wydarzenia które mogą Cię zainteresować

Tu zaczyna się przygoda

Jutra może nie być, nie czekaj.