Szalony Szpital

Odkryj niesamowity świat 'Szalonego Szpitala’, idealnego na firmowy wieczór integracyjny. Przeżyj noc pełną emocji z unikalnymi atrakcjami, takimi jak szpitalna dyskoteka, pokazy barmańskie i szalone konkursy.

Szukasz niezapomnianej przygody dla swojego zespołu? Zapraszamy do naszego „Szalonego Szpitala” – miejsca, gdzie granice rzeczywistości zacierają się, a zabawa wkracza na zupełnie nowy poziom!

Przyjęcie do Szpitala: Rozpocznijcie wieczór od nietypowej rejestracji w szpitalnej recepcji. Tutaj każdy otrzyma swoją unikalną identyfikację – czy to jako lekarz, pielęgniarka, czy tajemniczy pacjent. Czekają na Was szpitalne identyfikatory i kreatywne akcesoria!

Szpitalna Dyskoteka: Nasz szpital przemienimy  w pulsującą sercem dyskotekę. Gotowi na dawkę muzycznej terapii? Nasz DJ, przebrany za doktora rytmu, serwować będzie energetyzujące dźwięki, które „wyleczą” każdego z codziennej rutyny. Zaprezentuje wyjątkowy set utworów, które zadbają o Wasze serca i dusze, w rytmie, który gwarantuje, że nikt nie pozostanie obojętny. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz relaksu, czy wstrząsu energetycznego, nasz 'Doktor Muzyki’ ma dla Ciebie odpowiednią dawkę dźwięków. !

Fotobudka w Stylu Szpitalnym: Uwiecznijcie te chwile w naszej unikalnej fotobudce! Przebierajcie się w zabawne kostiumy i twórzcie niezapomniane zdjęcia jako pamiątkę z „Szalonego Szpitala”.

Konkursy i Nagrody: Dołączcie do szeregu konkursów i wyzwań z szalonymi nagrodami. Czy to w konkursie najlepszego przebrania, czy w operacji na otwartym sercu – pokażcie, na co Was stać!

Dekoracje Tematyczne: Zanurzcie się w autentycznej atmosferze szpitala dzięki naszym przemyślanym i szczegółowym dekoracjom. Od rekwizytów medycznych po kolorowe grafiki i oświetlenie – każdy kąt naszego „Szalonego Szpitala” jest zaprojektowany, aby zapewnić niepowtarzalne wrażenia i doskonałe tło do Waszych zdjęć.

Pokaz Barmański „Leki na Wszelkie Troski”: Salowi-barmanki,  zaskoczą Was spektakularnym pokazem barmańskim. Obejrzyjcie, jak zręcznie przygotowują „lekarstwa” w formie kolorowych drinków, serwowanych w probówkach i zastrzykach! Każdy koktajl to unikalna mieszanka smaków i zabawy, idealna do toastów i świętowania. To więcej niż zwykłe serwowanie napojów, to pełna atrakcji medyczna ekstrawagancja, która doda życia każdej imprezie!

Zarezerwuj „Szalony Szpital” już dziś i zapewnij swojemu zespołowi wieczór pełen emocji, śmiechu i niezapomnianych wspomnień!

w skład oferty wchodzą:

wieczorna impreza integracyjna szpital szalony
integracja szpital

Tu zaczyna się przygoda

Jutra może nie być, nie czekaj.

Zapytaj o:

Szalony Szpital

Inne wydarzenia które mogą Cię zainteresować

noc w kasynie imprezy dla firm
Imprezy Wieczorne

Wieczór w Kasynie

Dołącz do nas na niezapomnianą noc pełną ekscytacji i elegancji w naszym luksusowym kasynie! Nasza specjalna impreza „Wieczór w Kasynie” to idealna okazja, aby doświadczyć klasycznych gier kasynowych, od Blackjacka po Ruletkę, w otoczeniu pełnym stylu i wyrafinowania.

WIęcej o evencie »
imprezy integracyjne gatsby
Imprezy Wieczorne

Wielki Gatsby

Wieczór Elegancji i Luksusu. Przenieś się w czasie do epoki lat dwudziestych na niezapomnianą noc pełną wyrafinowanej rozrywki, tańca i tajemnic. Dołącz do nas na ekscytującą podróż w stylu Gatsby’ego!

WIęcej o evencie »