Miasto Marzeń

Grupa ma za zadanie wspólnie zaplanować, zaprojektować i skonstruować Miasto Marzeń. Każdy team posiada do dyspozycji swoje stanowisko, narzędzia oraz animatora/artystę, który czuwa nad przebiegiem prac i inspiruje twórców.

Miasto posiada swoje założenia urbanistyczne takie jak liczba mostów, parków czy stadionów sportowych, które każda grupa komunikując się z sąsiednimi dzielnicami, stara się wypełnić. Powstałe części makiety – dzielnice, zostaną ze sobą złączone tworząc makietę Miasta Marzeń, która może rozświetlić się światłami bijącymi z okien budynków i logotypem firmy.

Zapewniamy wszelkie materiały potrzebne do projektowania i zbudowania makiety miasta. Urbaniści, architekci, kierownicy budowy, liderzy grupy – tutaj wszyscy będą na wagę złota, a ich umiejętności komunikacji i zarządzania poddane są próbie. Efektem wspólnego działania jest praca zespołowa oraz rozwój umiejętności efektywnego porozumiewania się.

Jest to jedna z niewielu atrakcji, gdzie mimo podziału na grupy – bez rywalizacji, przyświeca Wam jeden cel, czyli zbudowanie wymarzonego miejsca do życia. Nie zapomnijcie oczywiście o Waszym miejscu pracy, bez którego miasto traci sens. A może macie jakieś własne propozycje ulepszenia okolicy? Pokażcie nam czego Wam trzeba i złączcie swoje marzenia w idealne miejsce do życia.

w skład oferty wchodzą:

miasto marzeń impreza integracyjna
miasto marzeń impreza integracyjna

Tu zaczyna się przygoda

Jutra może nie być, nie czekaj.

Zapytaj o:

Miasto Marzeń – Impreza Integracyjna

Inne wydarzenia które mogą Cię zainteresować

BUDOWLAŃCY IMPREZA INTEGRACYJNA
Imprezy Integracyjna

Wehikuł Czasu – Impreza Integracyjna

Odkryj „Wehikuł Czasu” – rewolucyjny program integracyjny, który przekształci Twój zespół. Buduj maszyny, zarządzaj budżetem, i rozwiązuj wyzwania, wzmacniając komunikację, pracę zespołową i kreatywne myślenie.

WIęcej o evencie »