kosmetyki naturalne

Warsztaty dla wszystkich uczestników chcących poznać domowy sposób na piękno i wieczną młodość. Pod okiem specjalistów i szkoleniowców tworzyć będziemy piękne kremy, kosmetyki dla Pań, jak i dla Panów, czy własne kompozycje perfum. 

Warsztaty dla wszystkich uczestników chcących poznać domowy sposób na piękno i wieczną młodość. Pod okiem specjalistów i szkoleniowców tworzyć będziemy piękne kremy, kosmetyki dla Pań, jak i dla Panów, czy własne kompozycje perfum. Dowiecie się jak kilka składników codziennego użytku domowego można naturalnie przekształcić w cudowne maści na nasze ciała. Lub tworząc piękne świece otulać się ich blaskiem i zapachem wieczorami.

Tutaj proponujemy moc warsztatów, dobrej energii i pięknych zapachów, propozycje:

  • Naturalne Świece sojowe
  • Świece żelowe w szkle
  • Mydełka i kostki zapachowe
  • Sole do kąpieli i peelingi
  • Kosmetyki naturalne – dla kobiet i mężczyzn 
  • Perfumy naturalne

Niesamowite Warsztaty twórcze, które mają za zadanie poprawę skupienia, rozwój własnej wyobraźni, jak i pracę grupową. Naturalne poznawanie cech artystycznych współpracowników, wzajemne komplementy, tworzenie zapachów… Wszystkie zmysły podświadomie łączą uczestników i zbliżają ich do siebie poprawiając komunikację w zespole.

Oprócz warsztatów dowiecie się wielu ciekawostek, a zarazem np.: jak już w hotelu można skutecznie i zdrowotnie użyć waszych dzieł (np. kosmetyki do Sauny).

w skład oferty wchodzą:

Tu zaczyna się przygoda

Jutra może nie być, nie czekaj.

Zapytaj o:

KOSMETYKI NATURALNE

Inne wydarzenia które mogą Cię zainteresować

BUDOWLAŃCY IMPREZA INTEGRACYJNA
Imprezy Integracyjna

Wehikuł Czasu – Impreza Integracyjna

Odkryj „Wehikuł Czasu” – rewolucyjny program integracyjny, który przekształci Twój zespół. Buduj maszyny, zarządzaj budżetem, i rozwiązuj wyzwania, wzmacniając komunikację, pracę zespołową i kreatywne myślenie.

WIęcej o evencie »