Hard Rock Party

Zapraszamy do zabawy podczas najlepszej rockowej imprezy. Opowiemy wam pikantne szczegóły z życia największych gwiazd rocka lat 60 – 80 tych oraz będziecie mieli jedyną taką okazję, aby wcielić się w niejednego z nich.

Przybliżymy wam ich sylwetki oraz twórczość. Przedstawimy podziały oraz prekursorów stylu ukazując ich klimat, stroje oraz szalone fryzury.

Dodatkowo przygotowaliśmy wspaniałe konkursy i quizy dla uczestników, a to wszystko oprawione wspaniałą muzyką, dekoracjami i świetną zabawą!

Przykładowe konkursy:

  • Tak to leciało!
  • Kocham Rock!
  • Tworzymy własną kapelę
  • Jak dostać się z drinkiem pod scenę i wiele innych
  • Najlepszy tatuaż

Atrakcją wieńczącą tę niezapomnianą noc jest kącik tatuażu, gdzie artystka wydziara Wam wszystko to, na co nie mieliście nigdy odwagi, a od zawsze siedziało w Waszych myślach. Nasze tatuaże nie są na wieczność, więc dajcie się ponieść fantazji i spełnijcie szalone marzenia młodzieńczych lat !

w skład oferty wchodzą:

imprezy integracyjne rock party
hard rock impreza integracyjna

Tu zaczyna się przygoda

Jutra może nie być, nie czekaj.

Zapytaj o:

Hard Rock Party

Inne wydarzenia które mogą Cię zainteresować

noc w kasynie imprezy dla firm
Imprezy Wieczorne

Wieczór w Kasynie

Dołącz do nas na niezapomnianą noc pełną ekscytacji i elegancji w naszym luksusowym kasynie! Nasza specjalna impreza „Wieczór w Kasynie” to idealna okazja, aby doświadczyć klasycznych gier kasynowych, od Blackjacka po Ruletkę, w otoczeniu pełnym stylu i wyrafinowania.

WIęcej o evencie »
imprezy integracyjne gatsby
Imprezy Wieczorne

Wielki Gatsby

Wieczór Elegancji i Luksusu. Przenieś się w czasie do epoki lat dwudziestych na niezapomnianą noc pełną wyrafinowanej rozrywki, tańca i tajemnic. Dołącz do nas na ekscytującą podróż w stylu Gatsby’ego!

WIęcej o evencie »