GEOCACHING

Niecodzienna gra terenowa, w której napotkacie liczne konkurencje grupowe, zadania integracyjne oraz zagadki, a na niektórych punktach czekają płynne niespodzianki, jako „paliwo” napędzające do kolejnych punktów kontrolnych!

Wszyscy zawodnicy podzieleni na zespoły startują równocześnie. Każdy zespół zostaje wyposażony w mapę, kompas lub GPS – odbywa się losowanie ekwipunku. Zabawa wymaga sprytu, intuicji oraz zdolności kojarzenia faktów. Co jest nagrodą za te cechy? Niecodzienna szansa skosztowania wszystkich napotkanych w lesie trunków i wspaniała zabawa w firmowym gronie.

Jedyny kłopot to… pozostali zawodnicy, którzy chcą z oczywistych względów pierwsi podejść punkty kontrolne, na których może czekać nagroda.

Przednia zabawa dla zwolenników rywalizacji oraz świetna motywacja do zabawy w terenie. Zarazem doskonały test umiejętności kalkulowania ryzyka – czy warto biec po dalekie punkty aby być tam pierwszym, a może nawet jedynym, czy raczej szukamy miejsc bliżej, ale z większym ryzykiem że ktoś nas ubiegnie.

Wygrywa ten, kto w ustalonym limicie czasu zgromadzi największą ilość punktów za zadania oraz kapsli i butelek dających ekstra punkty!

Korzyści  z organizacji z gry terenowej to:

  1. Wzmocnienie Zespołu: Gra terenowa podział na zespoły i wspólną rywalizację, co pomaga w budowaniu więzi między pracownikami.

  2. Rozwijanie Umiejętności: Uczestnicy muszą wykazać się sprytem, intuicją oraz zdolnością kojarzenia faktów, co pozwala na rozwijanie umiejętności kreatywnego myślenia.

  3. Motywacja do Zabawy: Współzawodnictwo i możliwość zdobywania nagród stanowią doskonałą motywację do aktywnego uczestnictwa.

  4. Test Umiejętności Kalkulowania Ryzyka: Gra wymaga oceny sytuacji i podejmowania decyzji, co stanowi doskonały trening umiejętności kalkulowania ryzyka, co może być cenne również w pracy.

  5. Stymulacja Rywalizacji: Możliwość rywalizacji z innymi drużynami dostarcza emocji i stymuluje uczestników do osiągania lepszych wyników.

  6. Doskonała Integracja: Gra terenowa to idealny sposób na integrację zespołu, co może przekładać się na lepszą współpracę w firmie.

w skład oferty wchodzą:

jakie są koszty?

Koszty naszych usług eventowych są dostosowane w taki sposób, aby były opłacalne nawet dla małych i średnich przedsiębiorstw. W naszym gronie klientów znajdują się również firmy o niewielkich zespołach, które dzięki naszemu wsparciu mogą organizować niepowtarzalne imprezy firmowe. Jeśli jesteś zainteresowany(a) poznaniem kosztów usług eventowych dla Twojej firmy, prosimy o zamówienie bezpłatnej konsultacji poniżej i opowiedzenie nam o swojej sytuacji, którą chciałbyś/chciałabyś rozwiązać. Oferujemy również kompleksową obsługę oraz nasze specjalistyczne programy eventowe.

Zapytaj o:

Geocaching – gra na orientację

Tu zaczyna się przygoda

Jutra może nie być, nie czekaj.

Inne wydarzenia które mogą Cię zainteresować

BUDOWLAŃCY IMPREZA INTEGRACYJNA
Imprezy Integracyjna

Wehikuł Czasu – Impreza Integracyjna

Odkryj „Wehikuł Czasu” – rewolucyjny program integracyjny, który przekształci Twój zespół. Buduj maszyny, zarządzaj budżetem, i rozwiązuj wyzwania, wzmacniając komunikację, pracę zespołową i kreatywne myślenie.

WIęcej o evencie »
wielkie obrazy impreza firmowa
Imprezy Integracyjne w hotelu

Wielkie Obrazy

Odkryj program integracyjny 'WIELKIE OBRAZY’ – idealne połączenie kreatywności i zabawy, które wzmacnia współpracę i buduje zespół. Przeżyj niezapomnianą przygodę artystyczną, która rozwija umiejętności projektowe i promuje wspólny cel w firmie.

WIęcej o evencie »