orientering

Niecodzienna gra terenowa, w której napotkacie liczne konkurencje grupowe, zadania integracyjne oraz zagadki, a na niektórych punktach czekają płynne niespodzianki, jako „paliwo” napędzające do kolejnych punktów kontrolnych!

Bądź na bieżąco:

Wszyscy zawodnicy podzieleni na zespoły startują równocześnie. Każdy zespół zostaje wyposażony w mapę, kompas lub GPS – odbywa się losowanie ekwipunku. Zabawa wymaga sprytu, intuicji oraz zdolności kojarzenia faktów. Co jest nagrodą za te cechy? Niecodzienna szansa skosztowania wszystkich napotkanych w lesie trunków i wspaniała zabawa w firmowym gronie.

Jedyny kłopot to… pozostali zawodnicy, którzy chcą z oczywistych względów pierwsi podejść punkty kontrolne, na których może czekać nagroda.

Przednia zabawa dla zwolenników rywalizacji oraz świetna motywacja do zabawy w terenie. Zarazem doskonały test umiejętności kalkulowania ryzyka – czy warto biec po dalekie punkty aby być tam pierwszym, a może nawet jedynym, czy raczej szukamy miejsc bliżej, ale z większym ryzykiem że ktoś nas ubiegnie.

Wygrywa ten, kto w ustalonym limicie czasu zgromadzi największą ilość punktów za zadania oraz kapsli i butelek dających ekstra punkty!

w skład oferty wchodzą:

gra terenowa integracja firmowa

Zapytaj o orienting

TAK było

ZOBACZ TAKŻE ...

Tu zaczyna się przygoda

Jutra może nie być, nie czekaj.