Gra kryminalna

Któż z nas nie lubi rozwiązywać zagadek? Tym bardziej jeśli dotyczą czegoś tajemniczego i zakazanego! Każdy scenariusz piszemy indywidualnie dopasowując go pod charakter grupy, miejsce, oraz czas. Jest to niesamowita atrakcja z dreszczykiem emocji i dużą dawką humoru, napędzającą grupy do rozwikłania zagadki.

Bądź na bieżąco:

Ta odmienna gra terenowa zbudowana w systemie drużynowym, dla graczy również początkujących, którzy być może po raz pierwszy zetkną się z tego typu rozrywką. Nasi aktorzy to profesjonaliści i zadbają o każdy szczegół linii fabularnej – innymi słowy, niezależnie od tego jak zachowają się gracze, scenariusz potoczy się zaplanowanym torem, prowadząc drużyny do rozwiązania kryminalnej zagadki.

Wy – jako grupy detektywistyczne poszukując poszlak, napotykając kolejne postaci i atrybuty musicie rozwikłać zagadkę drzemiącą w hotelowych murach. Do dyspozycji :

  • Zaaranżowaną przestrzeń w obiekcie,
  • Aktorów – postaci scenariuszowych,
  • Ukryte przedmioty, jako dowody rzeczowe

Gry kryminalne to jedna z bardziej cenionych atrakcji integracyjnych, ponieważ jej forma zaspokoi nawet najbardziej ciekawskie dusze. Odkrywanie kolejnych powiązań między postaciami, ich tajemnice i historie coraz bardziej napędzają ludzką ciekawość, a uczestnicy użyją wszelkich zmysłów, by z determinacją dojść do celu !

w skład oferty wchodzą:

gra kryminalna impreza integracyjna
gra kryminalna impreza integracyjna

Zapytaj o imprezę integracyjną

TAK było

ZOBACZ TAKŻE ...

Tu zaczyna się przygoda

Jutra może nie być, nie czekaj.