Czekoladowy Świat

Życie jest jak pudełko czekoladek, nigdy nie wiesz na co trafisz – powiedział Forest Gump. Ten cytat idealnie oddaje ideę naszego programu team building.

Bądź na bieżąco:

Przed wami nie lada wyzwanie – Waszym zadaniem będzie odwzorowanie wylosowanej budowli w formacie 3D. Znajdą się w nim słynne konstrukcje takie jak: Wieża Eiffel’a, Big Ben, czy polski Pałac Kultury ze Stadionem Narodowym.

Pomocni animatorzy na koniec oceniać również będą Wasze zaangażowanie i pracę zespołową. Oprócz odwzorowania makiet, będziecie musieli dodać koniecznie coś od siebie i nadać im nowe znaczenie jako konstruktorzy budynków w obecnych czasach. Czy sądzicie, że Koloseum byłoby świetnym miejscem na organizację koncertów, a może to właśnie w Mennicy planujecie ulokować swoje nowe miejsce pracy.

Zbudujmy ten świat na nowo – jako najsłodszą krainę, w której nie zabraknie akcentów nowoczesności, teraźniejszości i Was !  Do dyspozycji oddajemy cały magazyn czekolady, wafli, rurek, drażetek, posypek i innych słodkości, które pomogą wam w wiernym odzwierciedleniu prawdziwych budowli i miast.
Złączcie siły i skupieniem chirurga dopracujcie najmniejszy detal Waszego projektu. Na koniec zaprosimy do prezentacji prac.

w skład oferty wchodzą:

Czekoladowy Świat - Impreza integracyjna
Czekoladowy Świat - Impreza integracyjna

ZOBACZ TAKŻE ...

Tu zaczyna się przygoda

Jutra może nie być, nie czekaj.