Czasy Prohibicji

Podczas tego wieczoru przeniesiemy się w klimat lat dwudziestych, gdzie rządy mafii były na porządku dziennym. Wejście do tajnego lokalu jest doskonale zamaskowane i obstawione przez drabów Mafii.

Tajna schadzka pełna nielegalnej forsy, przemytów i sekretów. Nic tak nie łączy więzi, jak wspólne konspiracje. Ludzie Don Huntera dokładnie przeszukują gości w celu odnalezienia ewentualnych niedozwolonych substancji, bądź broni.

Szalony Tommy rozdaje uczestnikom mafijną kasę, dzięki której będą mogli korzystać z gier hazardowych. Podczas zabawy tworzą się rywalizujące ze sobą klany. Grupa, która zgromadzi największy majątek może śmiało przystąpić do licytacji głównej nagrody. Inne klany mogą jednak łączyć swój kapitał, a więc krwawa walka będzie trwać do samego końca.

W tajnym kasynie gra toczy się stołach:

Black Jack, Poker , Ruletka itp…

Dodatkowo można brać udział w przeróżnych zakładach z członkami Mafii Don Huntera oraz konkursach, gdzie do zdobycia gruba kasa.

w skład oferty wchodzą:

czasy prohibicji imprezy wieczorne dla firm
imprezy wieczorne czasy prohibicji

Zapytaj o:

Czasy Prohibicji

Tu zaczyna się przygoda

Jutra może nie być, nie czekaj.

Inne wydarzenia które mogą Cię zainteresować

noc w kasynie imprezy dla firm
Imprezy Wieczorne

Wieczór w Kasynie

Dołącz do nas na niezapomnianą noc pełną ekscytacji i elegancji w naszym luksusowym kasynie! Nasza specjalna impreza „Wieczór w Kasynie” to idealna okazja, aby doświadczyć klasycznych gier kasynowych, od Blackjacka po Ruletkę, w otoczeniu pełnym stylu i wyrafinowania.

WIęcej o evencie »
imprezy integracyjne gatsby
Imprezy Wieczorne

Wielki Gatsby

Wieczór Elegancji i Luksusu. Przenieś się w czasie do epoki lat dwudziestych na niezapomnianą noc pełną wyrafinowanej rozrywki, tańca i tajemnic. Dołącz do nas na ekscytującą podróż w stylu Gatsby’ego!

WIęcej o evencie »