Czar PGR-u

Oferujemy Państwu niesamowitą przygodę i podróż w czasie do najpiękniejszych lat tradycji i zabawy. 

Bądź na bieżąco:

Imprezę rozpoczynamy uroczystym powitaniem wszystkich gości poprzez tradycyjny poczęstunek samogonem, chlebem i solą. Komitet powitalny tworzy sołtys wraz ze swoimi najbliższymi współpracownikami.

Zabawa w „Koło gospodyń Wiejskich – Czas PGR – u” rozpoczyna się od przyśpiewek przy akompaniamencie DJ – a. Następnie gospodarze przygotowali szereg zabaw które uświetnią biesiadę.

Przygotowaliśmy dla Was fantastyczne dekoracji oraz rekwizyty, które od początku spotkania wprowadzą Was w klimat imprezy. Grom siana, wiejskich sprzętów rolnych, ponadczasowa zastawa stołowa oraz krowa – to tylko kilka z nich. Gwarantujemy, że będzie to niezapomniana noc pełna wspomnień i powrotu myślami do najcudowniejszych chwil z tych czasów.

Oprócz imprezy tanecznej oferujemy również wiele konkursów, jak Bita piana Gospodyń Wiejskich, Dary dla Sołtysa, Pędzenie bimbru, czy Frania do prania.

w skład oferty wchodzą:

WIECZORNA IMPREZA FIRMWA PRL
wieczór pgr impreaz

Zapytaj o imprezę integracyjną

TAK było

ZOBACZ TAKŻE ...

Warsztaty integracyjne

REAKCJA ŁAŃCUCHOWA

REAKCJA ŁAŃCUCHOWA Budowa ciągu przyczynowo skutkowego, w którym za zadanie jest przekazanie energii z punktu A do punktu Z. To jeden z niewielu programów team

WIęcej o evencie »

Tu zaczyna się przygoda

Jutra może nie być, nie czekaj.