Czar PGR-u

Dołączcie do nas na niezapomniany wieczór pełen elegancji, rozrywki i integracji podczas „Czar Pgr”. To wyjątkowa okazja, aby stworzyć niezapomniane wspomnienia, świętować sukcesy i celebrować wyjątkowość Waszego zespołu. Przygotujcie się na niezapomniany wieczór, który połączy magię tańca, rywalizacji i niesamowitej zabawy

Mamy zaszczyt przedstawić naszą wyjątkową ofertę na imprezę firmową o tematyce „Czar PGR”. Jeżeli szukasz niepowtarzalnego klimatu, nostalgicznych wspomnień i dobrej zabawy, to nasza propozycja jest dla Ciebie. Przeniesiemy Was w czasie do epoki Państwowych Gospodarstw Rolnych, łącząc retro z nowoczesnością.

Epicki Sołtys i Upiorna Szefowa Koła Gospodyń Wiejskich jako Prowadzący

Sołtys z wdziękiem i humorem poprowadzi imprezę, opowie kilka porywających historyjek i dostarczy niekończące się wsparcie w dobrej zabawie. Towarzyszyć mu będzie Upiorna Szefowa Koła Gospodyń Wiejskich, która wprowadzi dodatkowy smak i tajemniczość do wydarzenia!

Wieczorne konkursy organizowane przez „Koło Gospodyń Wiejskich”
„Czar Pgr” to wyjątkowy wieczór, który nie tylko zapewni rozrywkę, ale również stworzy okazję do rywalizacji i zdobywania niezwykłych nagród. Nasze konkursy to doskonały sposób, aby podkreślić Waszą wyjątkowość i talent, a także dostarczyć dodatkową dawkę emocji.

Muzyka i Karaoke: Rozrywka na Najwyższym Poziomie

„Czar Pgr” oferuje niezapomnianą rozrywkę, dzięki muzyce  oraz możliwości udziału w emocjonujących sesjach karaoke. Nasz profesjonalny DJ dostarczy muzycznego soundtracku, który sprawi, że każdy będzie mógł przeżyć niezapomniane chwile na parkiecie tanecznym.

Ta impreza to nie tylko wieczór rozrywki – to czas, który zostanie w Waszej pamięci jako chwile radości, śmiechu i wyjątkowych przeżyć. Bądźcie z nami i przygotujcie się na niezapomnianą imprezę!

w skład oferty wchodzą:

WIECZORNA IMPREZA FIRMWA PRL
wieczór pgr impreaz

Zapytaj o:

Czar PGR-u

Tu zaczyna się przygoda

Jutra może nie być, nie czekaj.

Inne wydarzenia które mogą Cię zainteresować

noc w kasynie imprezy dla firm
Imprezy Wieczorne

Wieczór w Kasynie

Dołącz do nas na niezapomnianą noc pełną ekscytacji i elegancji w naszym luksusowym kasynie! Nasza specjalna impreza „Wieczór w Kasynie” to idealna okazja, aby doświadczyć klasycznych gier kasynowych, od Blackjacka po Ruletkę, w otoczeniu pełnym stylu i wyrafinowania.

WIęcej o evencie »
imprezy integracyjne gatsby
Imprezy Wieczorne

Wielki Gatsby

Wieczór Elegancji i Luksusu. Przenieś się w czasie do epoki lat dwudziestych na niezapomnianą noc pełną wyrafinowanej rozrywki, tańca i tajemnic. Dołącz do nas na ekscytującą podróż w stylu Gatsby’ego!

WIęcej o evencie »