Alicja w Krainie Czarów

Zapraszamy do magicznego świata Alicji w Krainie Czarów. Daj się oczarować pięknem otaczającej iluzji i bajkowych rekwizytów. Podążając za białym królikiem nie daj się złapać w sidła Królowej Kier oraz wygraj z nią w krykieta !

Bądź na bieżąco:

Wejście na naszą zabawę jest przy wyjściu, a wyjście na początku, więc spieszcie się powoli „co tchu, co tchu, by nie zapomnieć o ważnym dniu” – jak mawiał biały królik.

Nielogiczne? Musicie do tego przywyknąć, bo w Krainie Czarów, którą dla Was przygotowaliśmy nic nie będzie takie, jak znaliście dotychczas. Sala zabawy przyozdobiona w dekoracje, światła, zapachy, sprawi, że dzisiejszy wieczór będzie jedyny w swoim rodzaju. Czy na pewno jesteście gotowi na najbardziej dziwaczną noc waszego życia?

Aby wejść do naszego świata musicie podążać śladami białego królika. On wskażę Wam drogę przez zaczarowaną „Króliczą Norę”. Tam po wypiciu magicznego eliksiru będziecie mogli przedostać się przez zaczarowane drzwi do świata magii i ciekawych stworzeń. Nawet, jeśli pomyślicie, że to sen – będzie to najpiękniejsza jawa, na której mieliście okazję być…

w skład oferty wchodzą:

INTEGRACYJNE WIECZORY TEMATYCZNE
ALICJA W KRAINIE CZARÓW IMPREZY INTEGRACYJNE

Zapytaj o imprezę integracyjną

TAK było

ZOBACZ TAKŻE ...

Tu zaczyna się przygoda

Jutra może nie być, nie czekaj.