Alicja w Krainie Czarów

Zapraszamy do magicznego świata Alicji w Krainie Czarów. Daj się oczarować pięknem otaczającej iluzji i bajkowych rekwizytów. Podążając za białym królikiem nie daj się złapać w sidła Królowej Kier oraz wygraj z nią w krykieta !

Wejście na naszą zabawę jest przy wyjściu, a wyjście na początku, więc spieszcie się powoli „co tchu, co tchu, by nie zapomnieć o ważnym dniu” – jak mawiał biały królik.

Nielogiczne? Musicie do tego przywyknąć, bo w Krainie Czarów, którą dla Was przygotowaliśmy nic nie będzie takie, jak znaliście dotychczas. Sala zabawy przyozdobiona w dekoracje, światła, zapachy, sprawi, że dzisiejszy wieczór będzie jedyny w swoim rodzaju. Czy na pewno jesteście gotowi na najbardziej dziwaczną noc waszego życia?

Aby wejść do naszego świata musicie podążać śladami białego królika. On wskażę Wam drogę przez zaczarowaną „Króliczą Norę”. Tam po wypiciu magicznego eliksiru będziecie mogli przedostać się przez zaczarowane drzwi do świata magii i ciekawych stworzeń. Nawet, jeśli pomyślicie, że to sen – będzie to najpiękniejsza jawa, na której mieliście okazję być…

w skład oferty wchodzą:

INTEGRACYJNE WIECZORY TEMATYCZNE
ALICJA W KRAINIE CZARÓW IMPREZY INTEGRACYJNE

Zapytaj o:

Alicja w Krainie Czarów

Tu zaczyna się przygoda

Jutra może nie być, nie czekaj.

Inne wydarzenia które mogą Cię zainteresować

noc w kasynie imprezy dla firm
Imprezy Wieczorne

Wieczór w Kasynie

Dołącz do nas na niezapomnianą noc pełną ekscytacji i elegancji w naszym luksusowym kasynie! Nasza specjalna impreza „Wieczór w Kasynie” to idealna okazja, aby doświadczyć klasycznych gier kasynowych, od Blackjacka po Ruletkę, w otoczeniu pełnym stylu i wyrafinowania.

WIęcej o evencie »
imprezy integracyjne gatsby
Imprezy Wieczorne

Wielki Gatsby

Wieczór Elegancji i Luksusu. Przenieś się w czasie do epoki lat dwudziestych na niezapomnianą noc pełną wyrafinowanej rozrywki, tańca i tajemnic. Dołącz do nas na ekscytującą podróż w stylu Gatsby’ego!

WIęcej o evencie »