ZAGUBIONY BURSZTYN

AHOJ, cóż to za przygoda cofnąć się w czasie do miejsca, gdzie przybrzeżnym terenem rządzili Piraci pod Bursztynową banderą grabiąc wszystkie tereny.

Bądź na bieżąco:

AHOJ, cóż to za przygoda cofnąć się w czasie do miejsca, gdzie przybrzeżnym terenem rządzili Piraci pod Bursztynową banderą grabiąc wszystkie tereny.

Oferujemy piękną przygodę po Gdańskiej ziemi, gdzie Wy – jako średniowieczne grupy detektywistyczne musicie rozwikłać zagadkę i odnaleźć głęboko ukrytą w murach starego miasta skrzynię. Na Waszej drodze pojawią się liczni piraci, jak i ograbieni, spłakani mieszkańcy błagający o pomoc.

Uczestnicy wyposażeni w mapy (lub kompasy GPS) na podstawie poszlak, przemierzając przez liczne zadania i zagadki na punktach kontrolnych muszą dojść do rozwiązania zagadki i odnalezienia skradzionego majątku. Oprócz świetnej zabawy uczestników czeka wizyta w Manufakturze Bursztynu, rejs kajakami po historycznych zakątkach Gdańskiej Motławy odnajdując co krok nowe powiązania Pirackiej tajemnicy. 

Mimo podziału na grupy przyświeca Wam jeden, wspólny cel – odnalezienie skrzyni ze skarbem i uratowanie miasta przed pirackimi grabieżami. Więc współpracujcie, komunikujcie się i razem osiągnijcie zamierzony cel !

Nie dajcie się przekupić pirackim rumem i wspólnymi siłami odbijcie wilkom morskim skradzioną krwawicę miasta.

w skład oferty wchodzą:

Zapytaj o imprezę integracyjną

TAK było

Inne wydarzenia które mogą Cię zainteresować

Tu zaczyna się przygoda

Jutra może nie być, nie czekaj.