Wielki Gatsby

Wspaniała zabawa na salonach, gdzie eleganccy panowie proszą wykwintne damy na parkiet, gdzie dym cygara wplata się w bujne pióra i korale, a cekinowe kreacje błyszczą do białego rana … 

Bądź na bieżąco:

Czas ucieka, a gospodarz nie lubi czekać! Szykujcie swoje pióra, futra, cekiny, kapelusze i widzimy się na parkiecie. Z każdej strony otulać Was będzie klimatyczna muzyka, przy której nogi od razu rwą do tańca, a korale falują w blasku fleszy. Oferujemy piękną salę pełną dekoru oraz tematycznych akcentów, które już od progu wprowadzą Was w klimat spotkania.

Na imprezę zaprasza nie kto inny, jak sam Gatsby! Podczas imprezy w wytwornym klimacie lat 20-tych, przeniesiemy się na jedną noc do posiadłości Jaya Gatsby’ego – nowojorskiego milionera znanego z wystawnych przyjęć.

Podczas niezapomnianej nocy uczestnicy imprezy zaznają przepychu, bogactwa i splendoru swego wielkiego gospodarza. 

Wytwornie ubrani goście, modne w latach 20-tych kreacje, barwne rewie taneczne, deszcz konfetti, porywająca do tańca muzyka, konkursy z nagrodami i wiele innych atrakcji, to wszystko czeka na gości którzy stawią się na przyjęciu u Gatsby’ego!

w skład oferty wchodzą:

imprezy wieczorne szalone
lata. 20 wieczory tematyczne

Zapytaj o imprezę integracyjną

TAK było

ZOBACZ TAKŻE ...

Warsztaty integracyjne

REAKCJA ŁAŃCUCHOWA

REAKCJA ŁAŃCUCHOWA Budowa ciągu przyczynowo skutkowego, w którym za zadanie jest przekazanie energii z punktu A do punktu Z. To jeden z niewielu programów team

WIęcej o evencie »

Tu zaczyna się przygoda

Jutra może nie być, nie czekaj.