wehikuł czasu

Program imprezy integracyjnej w formie warsztatów w przestrzeni hotelowej lub na świeżym powietrzu. Idealne rozwiązanie na warsztaty integracyjne.

Bądź na bieżąco:

Program imprezy integracyjnej w formie warsztatów w przestrzeni hotelowej lub na świeżym powietrzu.

Wspaniała atrakcja, dzięki której możecie cofnąć się w czasie, jak i poszybować daleko w przyszłość swoją wybujałą fantazją i grupową pomysłowością. 

Do waszej dyspozycji oddajemy sklep z materiałami budowlanymi, artykułami papierniczymi i narzędziami, które posłużą do budowy Waszego Wehikułu.

Jak zdobyć kasę na zakupy? Przed rozpoczęciem budowy należy wykonać kilka zadań integracyjnych i zagadek logicznych przygotowanych przez instruktorów

Podczas budowy, drużyny będą działały na wielu płaszczyznach zadaniowych:

  • Dział Projektowy – wygląd wehikułu
  • Dział Zaopatrzenia – załatwia materiały
  • Dział Finansowy – czuwa nad budżetem
  • Dział Budowy – odpowiada za konstrukcję
  • Dział Artystyczny – odpowiada za wygląd

Pod koniec zaprosimy Was do prezentacji Waszych dzieł, a wcześniej wspierający animatorzy – teraz Jury – wybiorą zwycięzcę !

w skład oferty wchodzą:

Inne wydarzenia które mogą Cię zainteresować

WARSZTATY BĘBNIARSKIE

warsztaty bębniarskie Warsztaty bębniarskie to muzyczna metafora pracy zespołowej, a zarazem jeden z najskuteczniejszych i najbardziej uniwersalnych sposobów na integrację. Bądź na bieżąco: Facebook ZAMÓW

WIęcej o evencie »

WARSZTATY BARMAŃSKIE

warsztaty barmańskie Ulubione warsztaty wszystkich grup podczas integracji firmowych. Nic tak nie wiąże relacji jak wspólna zabawa, owocne rozmowy z nutką pysznego drinka w tle.

WIęcej o evencie »

Tu zaczyna się przygoda

Jutra może nie być, nie czekaj.