REAKCJA ŁAŃCUCHOWA

Budowa ciągu przyczynowo skutkowego, w którym za zadanie jest przekazanie energii z punktu A do punktu Z. To jeden z niewielu programów team building, gdzie mimo podziału na grupy – wszyscy uczestnicy współpracują ze sobą rozwijając umiejętności pracy zespołowej i wzajemnego wsparcia.

Bądź na bieżąco:

Waszym zadaniem będzie zbudowanie jednej wielkiej konstrukcji przyczynowo – skutkowej. Mimo podziału na zespoły będzie przyświecał Wam jeden cel – zbudować elementy konstrukcji które po połączeniu dadzą jedną wielką budowlę z efektem domina.

Końcowym efektem będzie uruchomienie Waszej wspólnej maszyny która wprawiona w ruch zapewni wybuch konfetti na mecie i Waszych endorfin. Praca podzielona będzie na działy :

  • Dział projektowy – wykonuje i scala projekt drużyn
  • Dział budowy – odpowiada za konstrukcję
  • Dział wykończenia – odpowiada za wygląd

Po wykonaniu zadania następuje wielkie świętowanie. Dzięki Waszej współpracy, to co wydawało się niemożliwe, stało się faktem. Możliwość uwiecznienia zmagań i efektu końcowego przez fotografa i kamerzystę.

Na imprezę zaprasza nie kto inny, jak sam Gatsby! Podczas imprezy w wytwornym klimacie lat 20-tych, przeniesiemy się na jedną noc do posiadłości Jaya Gatsby’ego – nowojorskiego milionera znanego z wystawnych przyjęć.

Podczas niezapomnianej nocy uczestnicy imprezy zaznają przepychu, bogactwa i splendoru swego wielkiego gospodarza. 

Wytwornie ubrani goście, modne w latach 20-tych kreacje, barwne rewie taneczne, deszcz konfetti, porywająca do tańca muzyka, konkursy z nagrodami i wiele innych atrakcji, to wszystko czeka na gości którzy stawią się na przyjęciu u Gatsby’ego!

w skład oferty wchodzą:

reakcja łańcuchowa imprezy firmowe

TAK było

Inne wydarzenia które mogą Cię zainteresować

Tu zaczyna się przygoda

Jutra może nie być, nie czekaj.