Nawiedzony Hotel

Zapraszamy na strrrasznie fajną zabawę, gdzie gospodarzem będzie żądna krwi kostucha. Bądźcie gotowi na najbardziej upiorną noc Waszego życia!

Bądź na bieżąco:

Podczas dzisiejszego wieczoru będziecie mogli spotkać postacie z Waszych najstraszniejszych koszmarów – zombie, duchy i teściowe tyko czekają aż odłączycie się na chwilę od bawiącej się grupy aby móc się Wami zaopiekować. Zaczniemy od najsławniejszego tańca „Thriller Dance” do muzyki jedynego umarlaka za życia – Michaela Jacksona.

Wchodząc na salę witać Was będziemy krwawym trunkiem, aby wkupić się w łaski umarlaków. Dodatkowo warto przyjść w stroju, którym bez problemu wbijecie się w tłum – duch, czarownica, a może zombie?  Oprócz świetnej zabawy gwarantujemy również, że z tej imprezy nikt nie wyjdzie żywy!

Podczas wieczoru prowadzący imprezy raz na jakiś czas będzie sprawdzał Wasz stan żywotności organizując upiorne konkursy, w których do wygrania upragniona krew i przekąski z ludzkich ciał.

w skład oferty wchodzą:

IMPREZY DLA FIRM HALLOWEEN
IMPREZY FIROWE WIECZORY

Zapytaj o imprezę integracyjną

TAK było

ZOBACZ TAKŻE ...

Warsztaty integracyjne

REAKCJA ŁAŃCUCHOWA

REAKCJA ŁAŃCUCHOWA Budowa ciągu przyczynowo skutkowego, w którym za zadanie jest przekazanie energii z punktu A do punktu Z. To jeden z niewielu programów team

WIęcej o evencie »

Tu zaczyna się przygoda

Jutra może nie być, nie czekaj.