HORROR PARTY

Doświadczcie mroku i tajemniczego uroku na HORROR PARTY, naszej niezwykłej imprezie wieczornej w hotelu! Przywitajcie się z krwawym drinkiem na wejściu, wcielcie się w straszną postać dzięki naszym gadżetom, tańczcie do przerażających rytmów DJ-a i rywalizujcie w konkursie na taniec umarlaka. To będzie noc pełna dreszczy, strachu i niezapomnianych wrażeń!

HORROR PARTY – noc, która zapiera dech w piersiach i obiecuje dreszcze emocji! Jesteśmy gotowi, abyście doświadczyli wieczoru pełnego tajemnic i niezapomnianych wrażeń. Nasza impreza wieczorna w hotelu to wyjątkowa okazja do przeżycia mrocznej zabawy i podzielenia się strachem z kolegami z pracy.

Przygotujcie się na serię przerażających wydarzeń! Nasza ekipa zapewni Wam wiele dreszczowych atrakcji, takich jak tajemnicze gry, opowieści ducha, wyzwania survivalowe i wiele innych, które sprawią, że Wasze serca będą walić jak oszalałe.

Niesamowita atmosfera: Po zapadnięciu zmroku hotelowa przestrzeń zostaje przekształcona w prawdziwy labirynt koszmarów. Tajemnicze światła, przerażające dekoracje i dźwięki niesamowitego świata stworzą niepowtarzalną atmosferę strachu.

Krwawy drink na powitanie: Abyście mogli szybko wczuć się w klimat HORROR PARTY, każdy z Was otrzyma krwawego drinka przywitania. To niezwykłe i przerażająco smaczne napoje, które zaczną wieczór od razu od strony mroku.

Gadżety na wejściu: Na wejściu do sali bankietowej przygotujemy specjalne stanowisko z gadżetami o tematyce horrorowej. Będziecie mogli wybrać spośród przerażających masek, sztucznej krwi, makijażu i innych elementów, które pomogą Wam wcielić się w straszną postać i poczuć się wyjątkowo.

Muzyka serwowana przez DJ-a: Nasz DJ zadba o to, abyście mieli okazję tańczyć do najstraszniejszych i najbarziej energetycznych  utworów. Muzyka stworzy odpowiednie tło dla waszych tańców i emocji Dodatkowo przygotujcie się na rywalizację w konkursie na taniec umarlaka! To wyzwanie, które pozwoli Wam zaprezentować wasze najstraszniejsze ruchy na parkiecie. 

Konkursy tematyczne: Oprócz konkursu na najlepszy strój, przygotowaliśmy dla Was szereg innych konkursów tematycznych, które pozwolą Wam zdobyć wspaniałe nagrody. Bądźcie gotowi do rywalizacji i udowodnijcie, że jesteście prawdziwymi miłośnikami horroru!

Zaskakujące show: Nasza agencja przygotuje dla Was wyjątkowe występy, które wzbogacą atmosferę wieczoru. Od występów artystycznych po pokazy ognia, będziecie mieli okazję zobaczyć coś, czego jeszcze nigdy nie widzieliście.

Niech HORROR PARTY stanie się waszym koszmarem na jawie! Nasza agencja eventowa przygotowała dla Was wieczór, który pozostawi niezapomniane wspomnienia. Skontaktujcie się z nami, aby zarezerwować datę i dowiedzieć się więcej o naszych usługach. Gotowi na noc pełną dreszczy, przerażających smaków, konkursów tematycznych, gadżetów, muzyki i tańców?

w skład oferty wchodzą:

IMPREZY DLA FIRM HALLOWEEN
IMPREZY FIROWE WIECZORY

Zapytaj o:

Horror Party

Tu zaczyna się przygoda

Jutra może nie być, nie czekaj.

Inne wydarzenia które mogą Cię zainteresować

noc w kasynie imprezy dla firm
Imprezy Wieczorne

Wieczór w Kasynie

Dołącz do nas na niezapomnianą noc pełną ekscytacji i elegancji w naszym luksusowym kasynie! Nasza specjalna impreza „Wieczór w Kasynie” to idealna okazja, aby doświadczyć klasycznych gier kasynowych, od Blackjacka po Ruletkę, w otoczeniu pełnym stylu i wyrafinowania.

WIęcej o evencie »
imprezy integracyjne gatsby
Imprezy Wieczorne

Wielki Gatsby

Wieczór Elegancji i Luksusu. Przenieś się w czasie do epoki lat dwudziestych na niezapomnianą noc pełną wyrafinowanej rozrywki, tańca i tajemnic. Dołącz do nas na ekscytującą podróż w stylu Gatsby’ego!

WIęcej o evencie »