Na Planie Filmowym

Kto nie marzył, aby zobaczyć siebie na wielkim ekranie w roli głównej. Dlaczego głównej? Ponieważ w naszych filmach wszyscy gracie pierwsze skrzypce. Losujecie utwór, lub kultowy fragment filmu i do dzieła ! Garderoba, makijaż, kamera – akcja ! 

Bądź na bieżąco:

Po wielkim losowaniu fragmentów/utworów – zadaniem uczestników jest nagranie teledysków, które po zostaną zaprezentowane na Wieczornej Gali. Poszczególne grupy konkurują ze sobą, a najlepszy film oraz jego twórcy zostają wyróżnieni i nagrodzeni.

Do Waszej dyspozycji oddajemy garderobę pełną strojów i rekwizytów, profesjonalne makijażystki oraz kamerzystów, którzy najlepszym sprzętem uwiecznią Wasze podrygi przy kamerze i zmontują w niezapomniany film. Martwicie się o choreografię? Możliwość pomocy tancerek, które chętnie zbiorą Wasze pomysły w całość i stworzą niesamowitą kombinację ruchów – proste, a efekt spektakularny. Dodatkową osobą jest animator grupy pełniący rolę “producenta” oraz osoby pomocnej przy realizacji filmu.

Uczestnicy zabawy mają czas na wymyślenie scenariusza, wybór miejsc oraz omówienie technicznych możliwości i sposobu filmowania z operatorem.

Efektem końcowym jest prezentacja Waszej współpracy, zaangażowania i integracji podczas gali oskarowej.

w skład oferty wchodzą:

na planie filmowym impreza integracyjna
na planie filmowym impreza integracyjna

Zapytaj o imprezę integracyjną

TAK było

ZOBACZ TAKŻE ...

Tu zaczyna się przygoda

Jutra może nie być, nie czekaj.