Mobilna gra miejska

Gra miejska z wykorzystaniem najnowocześniejszej techniki. Odkrywaj i rozwiązuj zagadki starego miasta gdańska.

Czy jesteście gotowi na nowe doświadczenie, jakiego jeszcze nie było? Macie dość zwykłych gier terenowych biegając za oklepanymi zagadkami z mapą? Dobrze trafiłeś – postanowiliśmy wyjść oczekiwaniom na przekór i przygotować coś specjalnego. „Świat komunikacji międzyludzkiej zamyka się w świecie wirtualnym” – otóż jesteście w błędzie. 

Proponujemy ekscytującą grę terenową na HULAJNOGACH ELEKTRYCHNYCH lub podróżując pojazdami SEGWAY. Poszukiwanie różnych części mapy w świecie realnym , jak i poruszając się w aplikacji, jak i podążając za GPS’ami. Dzięki naszej zabawie pokażemy, jak ważna jest bezpośrednia komunikacja w grupie i współpraca w świecie realnym, a zarazem jak e-świat ułatwia nam pracę i wspólne dążenie do celu !

Przygotowana gra terenowa łącząca świat rzeczywisty z wirtualnym. Dodatkowo podczas gry musicie uwieczniać w aplikacji swoje efekty zadań głosowych, ruchowych, czy manualnych.

Z nami łączysz przyjemne z pożytecznym – aktywne poznanie miasta, jego sekretów, historii i urokliwych zakątków, a jednocześnie podczas wspaniałej zabawy rozwijacie umiejętności pracy w grupie i komunikacji.

w skład oferty wchodzą:

Zapytaj o:

Mobilna gra miejska

Tu zaczyna się przygoda

Jutra może nie być, nie czekaj.

Inne wydarzenia które mogą Cię zainteresować

Gry Miejskie

Droga do Wolności i Solidarności

Gra miejska 'Droga do Wolności i Solidarności’ zabierze Cię w podróż w czasie, gdzie rozwiązujesz zagadki i uczestniczysz w emocjonujących wydarzeniach historycznych. Poznaj Polskę Solidarności wcielając się w jej bohaterów! Odkryj historię Solidarności w niezwykłym stylu!

WIęcej o evencie »
Gry Miejskie

Zaginiony Bursztyn: Tajemnice Starego Miasta

Przygotuj się na ekscytującą przygodę w sercu Starego Miasta! Gra miejska 'Zaginiony Bursztyn: Tajemnice Starego Miasta’ – rozwiąż zagadki, odkryj tajemnicze ślady i wyrusz w poszukiwaniu zaginionego skarbu. Czekają na Ciebie niezapomniane chwile i tajemnice historycznego miasta!

WIęcej o evencie »