Mobilna gra

Gra miejska z wykorzystaniem najnowocześniejszej techniki. Odkrywaj i rozwiązuj zagadki starego miasta gdańska.

Bądź na bieżąco:

Czy jesteście gotowi na nowe doświadczenie, jakiego jeszcze nie było? Macie dość zwykłych gier terenowych biegając za oklepanymi zagadkami z mapą? Dobrze trafiłeś – postanowiliśmy wyjść oczekiwaniom na przekór i przygotować coś specjalnego. „Świat komunikacji międzyludzkiej zamyka się w świecie wirtualnym” – otóż jesteście w błędzie. 

Proponujemy ekscytującą grę terenową na HULAJNOGACH ELEKTRYCHNYCH lub podróżując pojazdami SEGWAY. Poszukiwanie różnych części mapy w świecie realnym , jak i poruszając się w aplikacji, jak i podążając za GPS’ami. Dzięki naszej zabawie pokażemy, jak ważna jest bezpośrednia komunikacja w grupie i współpraca w świecie realnym, a zarazem jak e-świat ułatwia nam pracę i wspólne dążenie do celu !

Przygotowana gra terenowa łącząca świat rzeczywisty z wirtualnym. Dodatkowo podczas gry musicie uwieczniać w aplikacji swoje efekty zadań głosowych, ruchowych, czy manualnych.

Z nami łączysz przyjemne z pożytecznym – aktywne poznanie miasta, jego sekretów, historii i urokliwych zakątków, a jednocześnie podczas wspaniałej zabawy rozwijacie umiejętności pracy w grupie i komunikacji.

w skład oferty wchodzą:

Zapytaj o imprezę integracyjną

TAK było

Inne wydarzenia które mogą Cię zainteresować

Tu zaczyna się przygoda

Jutra może nie być, nie czekaj.