BIEG HARDCORA

Zapraszamy na najbardziej ekstremalny bieg zespołowy, w którym liczy się nie tylko SIŁA CHARAKTERU, czy DUCH WALKI, ale przede wszystkim WSPÓŁPRACA.

Bądź na bieżąco:

Z nami nie ma nudy! Oferujemy kilkukilometrowy (od 2 – 6km) bieg leśny z przeszkodami przystosowany do Waszych preferencji i możliwości. Ścianki, równoważnie, opony, drabiny i siatki wspinaczkowe to tylko niektóre z nich. Jeśli chcecie spędzić ten dzień na łonie natury i pokazać swoje możliwości, to lepiej trafić nie mogliście. Czasem brakuje sił, czujesz niemoc, ale wtedy nadbiegają Twoi współpracownicy z odsieczą wierząc, że w chwili ich zwątpienia – to właśnie Ty będziesz dla nich wsparciem podczas biegu, jak i w pracy.

Atrakcja nie tylko sprzyja lepszemu samopoczuciu i poznaniu granic własnych możliwości. Dzięki niej poznasz silne strony swoich kolegów z sąsiedniego biurka, zbudujecie więź zaufania i rozwiniecie umiejętność komunikacji podczas sytuacji niepewnych i stresowych.

Spędźcie z nami aktywnie dzień pełen przeszkód i rozwińcie zespołowe skrzydła. Pamiętaj – ograniczenia są tylko w Twojej głowie – do dzieła !

w skład oferty wchodzą:

Bieg Hardcora Impreza Integracyjna
Bieg Hardcora Impreza Integracyjna

Zapytaj o imprezę integracyjną

TAK było

ZOBACZ TAKŻE ...

Tu zaczyna się przygoda

Jutra może nie być, nie czekaj.